Wij vinden het bij 30pluskids belangrijk dat een vakantieadresje zowel kind- als oudervriendelijk is. En zeker zo belangrijk; het moet persoonlijk zijn!
Om de eigenaren van de vakantieadresjes op 30pluskids beter te leren kennen, plaatsen we regelmatig een interview. Dit keer met Heidy van Gasterie Lieve Hemel in Limburg, Nederland.
Gasterie Lieve Hemel in Limburg, Nederland - zwemvijver
In 2007 zijn we echt begonnen met ons avontuur, maar we waren al een tijdje op zoek naar een bijzondere plek. Omdat mijn ouders 10 jaar in Frankrijk hebben gewoond, hebben we ons hart verpand aan dit mooie land. Maar verhuizen naar Frankrijk vond mijn man, Marcel, toch niet echt een "bon idee". Toen bedacht hij dat we ook ons eigen stukje Frankrijk in onze eigen omgeving konden creëren. Zo gezegd, zo gedaan! Dat was het begin van onze Gasterie Lieve Hemel.
We zijn gestart met onze Wijn&BistroBar en ons winkeltje waar we wijn verkopen. Deze importeren we uit het wijngebied de Languedoc, waarin we ons ondertussen ook hebben gespecialiseerd. Uiteraard ook weer gebaseerd op aanbevelingen van wijnboeren die mijn ouders hebben ontmoet. Mooie wijnen voor een mooie prijs. Uit een streek met veel zonuren, invloeden vanuit de zee en de Pyreneeën.
In 2008 volgde onze eerste kamer, in 2009 kregen we er nog 4 bij. Daarna hebben we onze tuin op orde gebracht, zodat we onze gasten een compleet verblijf compleet konden bieden. Een zwemvijver, een stukje wellness, veel groen en veel plekjes om te zitten of liggen en een trampoline en tafeltennistafel. Daarna hebben we nog 2 gites gerealiseerd, een voor 2 volwassenen en 2 kinderen, en een voor 6 personen met 3 slaapkamers.
Onlangs hebben we ons laatste project afgesloten: 2 tuinkamers, waarvan 1 als familiekamer met 2 slaapkamers en nog een apart zitgedeelte. In de tijd die we de afgelopen jaren even over hadden, hebben we nog een overdekte fietsenstalling gemaakt en een echte jeu-de-boules baan aangelegd.
Omdat we de afgelopen jaren behoorlijk zijn gegroeid in het aantal gasten (overnachtingen, maar ook gasten die komen eten), zijn Marcels broer Henk en zijn vrouw Jolanda onze partners geworden. Een topaanvulling! Henk is kok van origine en heeft de scepter in de keuken overgenomen. Daar is nu zelfs nog een kok bij gekomen. Samen toveren ze de heerlijkste gerechten op tafel.
Waar gasten eerst niet konden kiezen, serveren we nu 3x per week een diner, met keuzes uit diverse voor-, tussen-, hoofd- en nagerechten. Voor zowel vis-, vleesliefhebbers als vegetariërs. Twee andere dagen per week serveren we FormiTable, Franse tapas! Samen genieten en delen van heerlijke gerechtjes. Zeer geschikt voor jong en oud.
Gasterie Lieve Hemel in Limburg, Nederland
Gasterie Lieve Hemel in Limburg, Nederland - activiteiten in de omgeving
In het FEC zit ook Action Portal House, een fysieke gamewereld die bestaat uit 3 uitdagende levels. Stap via The Portal in deze wereld en waag je aan verschillende sportieve uitdagingen. Laat je vetste skills zien op de freerunbaan in level 1 en eindig met een salto in de airbag. Oefen je vetste tricks op tal van trampolines in level 2. Of race over de pumptrack met een step of BMX fiets in level 3! Dit is ook een supertoffe hangout spot voor tieners en jongvolwassenen waar ze samen kunnen chillen én tegelijkertijd sportief bezig zijn.
Nog niet zo heel lang bestaat Mind Mystery, op hun site staat: één ding is zeker… niets is meer zeker! Van huis op de kop, tot spiegeldoolhof, mindfucks, en nog veel meer.