Een kindvriendelijk en overzichtelijk relais met 33 appartementen verdeeld over 5 landhuizen op ca. 10 km van de Toscaanse kust en vlakbij diverse middeleeuwse stadjes.
Een kindvriendelijk en overzichtelijk relais met 33 appartementen verdeeld over 5 landhuizen. Deze familie residence met 2 zwembaden, kinderbad, restaurant, tennisbaan en speeltuin ligt op slechts 10 kilometer van de Toscaanse kust en is gemakkelijk aan te rijden.
Aan het begin van de 19e eeuw besloot de Baldasserini familie een landgoed met oude boerderij en authentiek kapelletje op te knappen als vakantieoptrekje. Met zo veel ruimte besloten ze nog een tweetal landhuizen bij te bouwen in de originele Toscaanse bouwstijl. De laatste 2 landhuizen zijn splinternieuw en liggen wat verder van de faciliteiten, als het ware ‘tussen de wijngaarden’.
De landhuizen liggen om de 2 zwembaden, het kinderbad, restaurant, de tennisbaan en speeltuin heen.
TIPS IN DE OMGEVING:
Een leuk dagje uit is het adventure-park even verderop, waar het hele gezin avontuurlijke parcoursen in de bomen af kan leggen.
Op ca. 4 km afstand ligt het authentieke dorpje Riparbella. Hier vind je een marktje, bank, bakker, drogist, bar en restaurants/pizzeria’s.
De bekende badplaats Cecina (ca. 7 km) heeft gezellige restaurantjes, bars, een jeugd discotheek en winkeltjes. De wekelijkse markt op dinsdag is een aanrader.
De middeleeuwse stadjes Montescudaio (ca. 5 km), Guardistallo (ca. 11 km), Bibbona (ca. 15 km) en Casale Marittimo (ca. 15 km) met hun smalle stenen steegjes zijn zeker een bezoekje waard!
De verschillende kustplaatsen zijn in een kwartier rijden te bereiken. Cecina Mare op ca. 11 km met haar boulevard bijvoorbeeld, waar tevens gedurende het seizoen op zondag markt is. Vanaf Cecina Mare loopt het zandstrand door tot Marina di Bibbona (ca. 16 km). Een groot gedeelte van dit strand is toegestaan voor honden. Het natuurreservaat ‘La Riserva Naturale Biogenetica’ loopt direct achter dit zandstrand en is prachtig om doorheen te wandelen of te fietsen. Bekijk alle stranden van Toscane in de buurt van Bambini Relais.
Verder zijn de bekendere plaatsen ook gemakkelijk aan te rijden: Volterra 33 km, Pisa 68 km (vliegveld), San Gimignano 65 km, Siena 91 km, Florence 136 km, Lucca 91 km, Piombino (afvaarten Elba) 62 km.
Het restaurant van Vista Verde heeft typisch Toscaanse recepten op het menu staan. En daar moet je natuurlijk de zelf geproduceerde wijnen van de familie Baldasserini bij drinken ;). Op woensdagavond is er een gezellig Toscaans buffet in de buitenlucht.