Domaine La Grangette

Deel via:

Domaine La Grangette in een notendop

Frankrijk, Languedoc-Roussillon, Aude

Domaine in het "Toscane van Frankrijk" tussen de Montagne Noir en de Pyreneeën, vlakbij de Canal du Midi.

  • afstand vanaf Utrecht: 1.211 km
  • 5 gîtes voor 4 à 5p + baby
  • ook geschikt voor groepen tot 24p
  • verwarmd zwembad (NIEUW juni 2025)
  • grote tuin met trampoline en speeltoestel
  • ontbijt/broodjesservice en meer mogelijk



Al vanaf €695,00 per week

Domaine La Grangette is een mooie plek, waar het voor iedereen aangenaam vertoeven is. Het domaine ligt in een natuurgebied in het "Toscane van Frankrijk" tussen de Montagne Noir en de Pyreneeën, vlakbij de Canal du Midi. De zee is op 1uur rijden, het indrukwekkende Carcassonne op 25 minuten en het prachtige Toulouse ligt op 70 km afstand. Je wordt hier omringd door mooie dorpjes, wijndomeinen en natuurgebieden.

Je logeert hier in een (of meerdere) van de 5 gîtes, ieder geschikt voor 4-5 personen + een baby. Elke gîte beschikt over een eigen zithoek met keuken, 2 slaapkamers, een badkamer en een eigen stukje tuin met lounge set en picknick tafel. Ook een heerlijke plek om met familie of vrienden te verblijven. In totaal kunnen hier 24 personen verblijven.

Er is een grote tuin met verwarmd zwembad en ligbedden en een prachtig uitzicht op de natuur. Voor de kinderen staat er een trampoline en een speeltoestel.
Er is ook een jeux de boules (petanque) terrein.

Accommodatie

  • Groepsaccommodatie
  • Huis/Gîte/Bungalow/Villa
  • Bed & Breakfast
  • B&B
  • Kleinschalig
  • Appartement

Faciliteiten

  • BBQ
  • Broodjesservice
  • Dieren
  • Gratis WiFi
  • Hangmatten
  • Honesty Bar
  • Internet
  • Jeu-de-boules
  • Kinderbadje
  • Kinderbedje
  • Kinderstoel
  • Ligstoelen
  • Loungeplek
  • Omheind zwembad
  • Ontbijt
  • Parasols
  • Privé terras
  • Speeltuin/ -ruimte
  • Table d’hôte
  • Trampoline
  • Tuin
  • Verwarmd zwembad
  • Wasmachine
  • Zwembad
  • Honden toegestaan
Open in de maanden
Jan - Feb - Mar - Apr - Mei - Jun - Jul - Aug - Sept - Okt - Nov - Dec
Honden toegestaan in overleg en tegen betaling, maar niet in juli en augustus.

In de omgeving zijn tal van activiteiten mogelijk, zowel cultureel als sportief. Ook voor (kleine) kinderen is er vanalles te beleven. En de vele wijndomeinen en restaurants zijn ook zeker een bezoekje waard. Vraag eigenaren Jessica en Michael naar tips.

In het dorp vind je: een bakker, een slager, een kruidenier, een apotheek, een postkantoor en een geldautomaat. In Castelnaudary (15min) zijn: grote supermarkten, speciaalzaken, tankstations, restaurants etc.

Omgeving

  • Bos
  • Dorp
  • Grotten
  • Heuvels
  • Kastelen
  • Meer
  • Natuurgebied
  • Stad
  • Strand
  • Strand - kindvriendelijk (langzaam aflopend)
  • Wijngaarden
  • Zandstrand
  • Zee
  • Zwembad

Activiteiten

  • Bootje huren
  • Boottochten
  • Canyoning
  • Cultuur
  • Fietsen
  • Kanoën
  • Mountainbiken
  • Paardrijden
  • Raften
  • Skiën
  • Suppen
  • Vissen
  • Wandelen
  • Waterskiën
  • Wijn proeven
  • Zeilen
  • Zwemmen

Eigenaren Jessica en Michael zorgen graag (iedere dag) voor: een ontbijtpakket of broodjesservice, verse eitjes van hun kippen, een kaas en charcuterieplank, etc. Vraag gerust naar de mogelijkheden.

Jessica en Michael zijn samen met hun dochters Estelle en Améline in 2021 naar Frankrijk verhuist om er dit domein met 5 gîtes op te starten.
Samen met hun lieve hond, de Dalmatiër Léo, ontvangen ze jullie graag in de prachtige Aude, waar er steeds iets te beleven en ontdekken valt.

Prijzen voor 4p vanaf:

Accommodatie
Nacht €105,00
Week €695,00
In juli en augustus is alleen een verblijf vanaf 1 week mogelijk. Prijzen zijn incl. opgemaakte bedden, handdoekenpakket en verbruik elektriciteit en gas en exclusief verblijfsbelasting en schoonmaakkosten.
Domaine La Grangette
La Grangette
11150 Villasavary
Frankrijk

Tel: +33675129681
Email: info@domainelagrangette.fr
Website: domainelagrangette.fr

Contact opnemen met Domaine La Grangette

Arrangementen

Voor groepen werken we graag een arrangement op maat uit:
een combinatie van cultuur, natuur, sport, creativiteit en uiteraard de nodige culinaire verwennerijen, volledig op maat van jullie wensen en interesses.
Contacteer ons voor meer informatie.
Gelegen in het prachtige ‘Pays Cathare’ met mooie kastelen, wijngaarden, olijf-...
Beleef je vakantie anders en proef het Franse leven voor even! Verblijf in een t...
Camping Huttopia Pays de Cordes sur Ciel ligt op steenworp afstand van het midde...
Domaine de la Velle ligt midden in de "campagne" tussen de heuvels en bossen op...
Gîtes Op het domein vind je vijf gîtes, waarvan twee appartementen en drie stu...