Case Fiorenere
www.vakantiehuizen-le-marche.com
Italië
Marche
Omschrijving:
Case Fiorenere bestaat uit 3 huizen met 2 gloednieuwe appartementen, 5 bed&breakfast kamers, één vakantiehuis voor 10 personen in een prachtige, heuvelachtige omgeving met restaurant, zwembad, tennisbaan, voetbalveld en paarden.
Het eerste huis bestaat uit een restaurant op de begane grond en 2 nieuwe appartementen op de 1e verdieping. Beide appartementen hebben een moderne keuken met eetkamer, een zitkamer met TV/DVD, 2 of 3 slaapkamers en 2 badkamers. Op de grond ligt een houten vloer en de inrichting is basic en naturel.
Beide appartementen hebben op het overdekte balkon een grote eethoek voor 6 personen. Naast het huis, in de tuin, zijn diverse zitjes gecreëerd waar je kunt eten of een spelletje kunt doen.
Het tweede huis bestaat uit een vakantiehuis voor max. 10 personen. Het heeft een ruime woonkamer met een nieuwe hoogglans witte open keuken, een groot terras aan de voorkant van het huis en groot balkon aan de achterkant van het huis met uitzicht over de heuvels. Via het terras kunnen de kinderen zo naar buiten lopen naar het grote speelterrein. Er zijn 4 slaapkamers met allemaal een eigen badkamer met douche en toilet. Éen slaapkamer heeft een balkonnetje.
Het derde huis bestaat uit 5 bed & breakfast kamers. Deze zullen in 2012 ook verbouwd worden tot 2 appartementen. De B&B kamers hebben allemaal een eigen badkamer met douche en toilet. Voor ontbijt, lunch en avondeten kun je gebruik maken van het restaurant van Case Fiorenere. De eigenaresse is een heel goede kokkin!
Case Fiorenere heeft een geweldig speelterrein met veel schaduwplekken en een schommel, glijbaan, speelauto en een voetbaldoel. Naast het terrein ligt het voetbalveld en de tennisbaan. Sinds 2011 heeft Casa Fiorenere een geweldig zwembad met babybadje en een heel groot zonneterras.
De stallen van de paarden liggen buiten het terrein. Voor € 20 per uur kun je met een begeleider paardrijden tussen de heuvels van le Marche.
Eten & Drinken:
Je kunt per dag bepalen of je gebruik wilt maken van een heerlijk ontbijt en/of diner in het restaurant van Case Fiorenere.
Omgeving & Activiteiten:
Casa Fiorenere heeft alles in zich om van de vakantie een succes te maken. Het ligt in een prachtig heuvellandschap tussen de sfeervolle stadjes Castignano en Offida. Binnen 30 minuten ben je aan het strand of in de stad San Benedetto del Tronto waar je heerlijk kunt winkelen. Binnen 40 minuten zit je in de bergen waar je uitgebreid kunt wandelen.
De kustlijn van Grottammare en San Benedetto del Tronto heeft met zijn witte stranden en blauwe zee alles in huis. Het is een aaneenschakeling van romantische dorpjes en prachtige stranden en er zijn volop eettentjes aanwezig om te genieten van de geweldige traditionele lokale Marchegiaanse keuken.
Accommodatie:
Appartement
Bed & Breakfast
Groepsaccommodatie
Huis/bungalow/chalet/villa
Soort vakantie:
Autovakantie
Cultuurvakantie
Groep (familie/vrienden)
Vliegvakantie
Zonvakantie
Faciliteiten:
Kinderbad
Restaurant
Speeltuin/ -ruimte
Sport
Zwembad
Omgeving (in een straal van maximaal 20km): :
Bos
Dorp
Meer
Stad
Strand - kindvriendelijk(zand en langzaam aflopend)
Strand - zand
Zee
Leeftijd:
Vanaf 0 jaar
Geschikt voor rolstoelgebruikers:
Nee
Honden toegestaan:
Nee
Indicatieprijs (Voor gezin met 2 volwassenen en 2 kinderen tot 12 jaar, alleen logies.):
week: v.a. € 600
Open in:
jan
feb
mrt
apr
mei
juni
juli
aug
sep
okt
nov
dec
NAW-gegevens:
e-mail: info@vakantiehuizen-le-marche.com
Telefoon: 0039 3409973401 / 0039 0736828594
Website:
www.vakantiehuizen-le-marche.com
Opmerkingen:
Wil je weten of deze locatie is beoordeeld of wil je zelf een beoordeling geven? Ga dan naar www.zoover.nl













