Zomerbloemen pluktuin Anne-Marie Fontijn
Nederland
Noord-Holland
Nes a/d Amstel
Omschrijving:
Bloemen om je heen zover je kunt kijken. De sprankelende kleuren geven je meteen dat zomergevoel! En dan: plukken zoveel je wilt en zelf het mooiste boeket maken. Dat en veel meer kan in de pluktuin van Anne-Marie Fontijn. In de 80 jaar bestaande kwekerij groeien de bloemen, waaronder niet alledaagse soorten, in een open kas waarin ooit rozen werden gekweekt. Midden in de tuin wordt de High Tea geserveerd aan lange tafels waar je gezellig met z'n allen kunt aanschuiven. De High Tea bestaat uit 4 zoete en 5 hartige hapjes.
Voor de kinderen is er een heel speciale Kinder High Tea. Dit bestaat uit 4 zoete hapjes en een hartig hapje. In de maanden juli en augustus wordt er iedere zondag van 11.00 uur tot 13.00 uur een bloemenbrunch geserveerd. Tijdens deze bloemenbrunch kun je genieten van allerlei verse boerenprodukten uit de omgeving en natuurlijk worden de tafels mooi gedekt midden in de tuin! Let op: wel even vantevoren reserveren! De kinderen zitten gezellig met zijn allen aan een aparte tafel. Maar toch dichtbij de ouders.
Ook leuk in combinatie met een kinderfeestje...
Soort:
hollands
lunch
ontbijt
Faciliteiten:
speeltuin
Geschikt voor rolstoelgebruikers:
Ja
Honden toegestaan:
Ja
Prijzen:
Menu gemiddeld:-
Kindermenu gemiddeld:€ 15,00
Hoofdgerecht à la carte gemiddeld:€ 25,00
Open in:
jan
feb
mrt
apr
mei
juni
juli
aug
sep
okt
nov
dec
Openingstijden:
Maandag: op aanvraag, zie website
Dinsdag: op aanvraag, zie website
Woensdag: op aanvraag, zie website
Donderdag: op aanvraag, zie website
Vrijdag: op aanvraag, zie website
Zaterdag: op aanvraag, zie website
Zondag: op aanvraag, zie website
NAW-gegevens:
Amsteldijk Zuid 183b
1188 VN Nes a/d Amstel
e-mail: info@zomerbloemenpluktuin.nl
Telefoon: 0297 - 583055
Website:
www.zomerbloemenpluktuin.nl
Opmerkingen:
De tuin is open vanaf het eerste weekend in juli tot eind september. High Tea's en kinderfeestjes gaan wel het gehele jaar door!










